Провокација

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 19:00

Golemi, sto znaci deka sum toleranten
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Нед Мај 30 2010, 19:08

Znaci sto doslo dobrodoslo!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 19:10

Za ...nema losa pomija
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Нед Мај 30 2010, 19:14

Eeeee,ne mozam so tebe.....
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 19:16

Da si samo ti sto pati taka
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Нед Мај 30 2010, 19:18

Da ne se povtoruvam,samo ti znaes vaka da me nasmees.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Јун 04 2010, 10:41

Провокација е кога некој почнува да ти го прави тоа што сакаш или не сакаш. Ако не изреагираш на негативна провокација ќе го зголеми притисокот за да си го задоволи садизмот. Ако му возвратиш со одбрамбен садизам, ќе си го задоволи мазохизмот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Вто Јун 08 2010, 16:04

Провокација ми асоцира на провод - цицка
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Сре Јун 09 2010, 13:44

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Нед Јун 13 2010, 12:29

Шпиц- Кој како љуби: Овој знак е мошне енергичен и најбрзо се приспособува на новонастанатата сексуална ситуација (?!) . Може да изгледа духовито и забавно па благодарение на тоа лесно освојува и одведува во кревет. Кај С...от не постои не сакам и не можам (бре-бре-бре!) , тој може се` ако е понесен од чувствата и страстите.

mastika
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Јун 13 2010, 12:31

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Нед Јун 13 2010, 13:05

koj seti se
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Јун 20 2010, 23:13

Постои пријатна провокација - женска нога. И непријатна - машка нога.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Кидман on Нед Јун 20 2010, 23:25

ahahahahahah.... vo forma si vecerva

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Jул 01 2010, 12:01

Ако те запознае добро ќе знае и како да те испровоцира за да го направиш тоа што сака да го направиш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Jул 01 2010, 12:24

Ти онака општо збориш,нели?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Jул 01 2010, 12:26

Da de, generalno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Jул 08 2010, 14:37

Самиот поим “Жена “ значи провокација. Жената постои за да провоцира. Колку труд вложуваат да бидат забележани од некое машко средство за да си ги исполнат своите намери. Толку се суптилни и упикливи под кожа, само што ја гледаш ти иде да доживееш огразам. Меркаат и наводно пасивно стапуваат во акција, тој ќе мисли дека е фраер, нема ни да знае што го снашло. Ќе биде само обична кукла со конци. Само првиот пат е канет на свадба, а потоа исто како и магарето што го тераат да носи вода, што би барал инаку на свадба ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Jул 08 2010, 17:02

Го знаеш ли вицот кога Господ му дал на мажот да живее само 30 години,но овој бил незадоволен,па побарал 25г.од магарето,10 од кучето и на крај 10 од мајмунот.Првите 30 живеел како сака,потоа се оженил па рмбал и го третирале како магаре,па потоа како куче го викале само по потреба и му фрлале храна и на крај сите како мајмун го користеле за мајтап. П.С.Ќе заборавев дека Господ му нагласил-Ќе бидеш господар на сите живи суштесва,освен на едно, жената
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:29

Кога бев мал имав ваков чатал Y, со ластик, сега го сакам без ластик.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Чет Jул 29 2010, 16:26

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 17:11

Жените се’ прават за да испровоцираат, а после се жалат од чести афекти на трети лица.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 17:21

Не провоцираат сите! А вас кога една ќе ви се уврти во глава,се кај неа ви е провокативно! trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 17:51

Да е само една. Од жена доволно е лакт да види па да се почувствува ипспровоциран. Кој ви е крив кога одишете со сексуална аура ? Секое ваше движење или поглед асоцира на секс Се’ што ќе направите изгледа секси. До толку сте се увежбале така да обичен човек го прогонувате и во сништата.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 19:13

Ууууххххх!Колку убаво кажано.Само пази секоја од нас може лично да си го сфати! backaП.С.Само за тоа во сништата сам си го создаваш,не може некоја со сила да ти влезе и да те ,,прогонува,,!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот