Провокација

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Aвг 05 2011, 10:26

Koj e zastiten znak na luzerite? Jaze za besenje kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by trpe on Вто Aвг 09 2011, 13:25

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Aвг 11 2011, 23:16

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Саб Окт 01 2011, 19:28

И непријателите се неопходни, треба да ги викнеш на свадба кои од како ќе ги нараниш и напоиш, за да има кој да те оговара smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Нед Окт 02 2011, 19:52

I na pogreb,za zal. obesen
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Ное 04 2011, 21:43

Ako te primi ladno, poarno izlezi si nadvor, potoplo e kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 18:07

Moras da se spustis na negovo nivo za da te razbere zatoa sto nikogas nema da bide na tvoe nivo kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Саб Апр 14 2012, 16:36

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Вто Мај 08 2012, 23:59

Ме убедуваат тие таму дека Јас не сум била Јас...А зошто тогаш бараат да им ги остварам желбите?... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Јун 20 2012, 23:30

Прости ми Боже зошто денес направив голем грев!... Времето го поминав
заедно со моите најблиски и најсакани од семејството и не постапив по
твојата воља, т.е. не играв интернет игри и не цртав цртежи...
Но, цртањето го сакам и ќе се потрудам сега да нацртам нешто ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Јун 20 2012, 23:32

Језик будуќности: Macedonian language!... Кој се' уште не го знае има доволно време до крај на годината...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Нед Јун 24 2012, 17:03

Изгледа нема веќе збунети и сите се свесни што ни се случува... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Јун 27 2012, 01:33

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

One Direction - What Makes You Beautiful

Пишување by keti on Сре Јун 27 2012, 17:43

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Jул 04 2012, 20:45

tigar


Последната промена е направена од keti на Пет Jул 06 2012, 01:02. Мислењето е променето 1 пати
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by trpe on Чет Jул 05 2012, 10:12

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Пет Jул 06 2012, 01:04

Зошто ми ги крадете идеите?...Немате ли свои идеи!... А заедно можеме се' и сите ќе бидеме "горе"... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Пет Jул 06 2012, 10:57

Види, види, Алиса ти била Кичевчанка... Он-лајне ја видов!... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Сре Сеп 26 2012, 20:33

Ja nisam bio sitni lopov. Ja sam htio cijeli svijet ili ništa.
Čarls Bukovski
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Окт 03 2012, 21:39

Zbuneti mekicari, mnogu retko gi ima na forumot ... Zosto! zbunet
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Сре Окт 03 2012, 21:44

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Пон Окт 15 2012, 20:02

ТИ НЕ МЕ СЛЕДИШ МЕНЕ, ЈАС НЕ ТЕ СЛЕДАМ ТЕБЕ!... Па тогаш, зошто сме дојдени во овој свет? ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Сре Окт 17 2012, 23:40

keti напиша:ТИ НЕ МЕ СЛЕДИШ МЕНЕ, ЈАС НЕ ТЕ СЛЕДАМ ТЕБЕ!... Па тогаш, зошто сме дојдени во овој свет? ...

За да се заокружи бројот на седум милијарди ;)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by keti on Чет Окт 18 2012, 04:11

ЗНАЧИ ЗА ДА ГО ЗБОГАТИМЕ СВЕТОТ СО ПОВЕЌЕ ЦИФРИ... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Чет Окт 18 2012, 23:55

keti напиша:ЗНАЧИ ЗА ДА ГО ЗБОГАТИМЕ СВЕТОТ СО ПОВЕЌЕ ЦИФРИ...

Bez nas ne bi bil kompleten. Celo e koga ima se:)))
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот