Досадно ........

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Фед 15 2010, 23:29

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Фед 15 2010, 23:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Фед 15 2010, 23:35

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by alisa on Нед Апр 25 2010, 10:24

Баш би сакала еден ден навистина да ми биде досадно, да немам што да правам, па да си го направам денот интересен, да правам што сакам
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Тото on Нед Апр 25 2010, 10:39

го преспивам денот за да нема кога да ми биде досадно
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Нед Апр 25 2010, 23:50

E da, forumov e dosaden kako i jas. Nema veze, sekoj so svoite. Kako prvo, ova bas i ne e forum, ova e moja rabotilnica i cesanje i tracanja nema. Ova e mesto za meditacija, a site oni koi sakaat da im igra mecka neka si go fatat patot koj gi vlece
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Пон Апр 26 2010, 00:08

ти не си досаден, збунет,
а тие што доаѓаат тука, се пријатни и пристојни
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Апр 26 2010, 00:09

Nikogas nema da zaboravam niti da se otkazam od toj koj ne me ostavi, a ne morase, niti pobara nesto od mene, ma kolku dosadno zvucelo.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Пон Апр 26 2010, 00:12

додуша.... ова е малку чуден форум....
зашто е форум без психопати
тоа е...
ако сакаш, да распишеме конкурс
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Апр 26 2010, 00:18

Imase eden primer koga se zalese od psihopati i ogovaranja, dojde tuka, no ocigledno poveke i odgovaraa takvite i povtorno im se vrati. ...zamisli...
Mojot zaklucok bese deka ne treba da gi slusam sto zboruvaat, lugeto se kontradiktorni i poveketo ne treba da se svakaat seriozno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Чет Апр 29 2010, 09:41

најпознатите класици за просечниот човек се - досадни

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Мај 01 2010, 21:54

Кому е досадно нека се фати за уши и нека игра оро. Досадата е во сооднос со интелигенцијата т.е. само на глуп може да му биде досадно. Интелигенција е заштита од досада.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Вто Мај 04 2010, 19:04

Во случај на досада може да се проба
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Мај 05 2010, 20:16За разбивање досада може малку куглање, ама со новите коцкасти лубеници ќе оди малку потешко
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Пет Мај 21 2010, 11:52

тих бре времевоооо..... ме уби во поим
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пон Мај 24 2010, 19:45

На кој му е досадно... утре на работа, па нек се забавља
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 12:59

Ako ti e dosadno nesto si zaboravil da napravis i cekas da ti tekne sto bese toa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 15:15

И мене ми е досадно, а на работа сум.Значи сум заборавил нешто да направам, всушност сум заборавил дека на работа треба да работам
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 15:16

Па опни нешо
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 15:40

Иииииииии,не ти е срам, колку си безобразен,бе
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 16:07

Па мислев на сокче, чајче, кафенце...тебе кај ти иде паметот ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 16:24

Да го тепам шефот!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Вто Jул 06 2010, 14:26

Ако ви е досадно...може вака да „утепате“ некој саат


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Вто Jул 06 2010, 15:02

лелеее човече.....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Тото on Сре Jул 07 2010, 03:03

досадно е да имаш стомачен вирус и да седиш на ... дома

ajde be
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот