Досадно ........

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 14:46

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 15:02

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Чет Окт 22 2009, 12:32

во пакување и певуцкање

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Саб Окт 24 2009, 23:53

Денес супер ден беше ....Завршив некои обврски, бев на циркус , ме фати дожд малку и се прибрав дома под туш и на интернет да видам што се случува

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Пон Ное 09 2009, 23:08

во хармонија со ноемврискиот дожд .... уффф, уф, а требаше да кажам нешто духовито , ај другпат
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 23:30

сине сто пати ти кажав немој со сила , земи поголем чекан
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Чет Ное 12 2009, 16:36

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пет Ное 13 2009, 20:58


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Пет Ное 13 2009, 22:56

досадно ми е само додека го чувам млекото да не искипи
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Ное 20 2009, 13:57

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 21:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пет Ное 20 2009, 21:44

па... првата половина од денот вака,

втората, вака

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пет Ное 20 2009, 23:02

cel den bev vo Skopje denes

Prvo bev do Ministerstvo za obrazovanie , zavrsiv nekoi obvrski, piev kafe so nekoi od vrabotenite tamu koi po celi denovi sedat na facebook i ja ostaaat rabotata od denes za utre


A posle toa setav , bev u Terra Nova , pa u Ramstor , i odkako me zabolea nozete se vrativ i sega sum mrtva umorna

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Нед Ное 22 2009, 23:22

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пон Ное 23 2009, 19:11

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Саб Ное 28 2009, 18:19

Цел ден дремам на фотељата !

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Саб Ное 28 2009, 20:07

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пон Дек 07 2009, 13:41

Да ја пробам финтава кога ми е досадно?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Чет Дек 24 2009, 22:50

штотуку се вратив од Тајвански ресторан,
јадев морски плодови во слатко кисел сос и индиски оревчиња
и ми беше бљак...бљак...бљак...,
ама морав да глумам дека ми е вкусно оти јас сум модерна женска, која знае што е добра источна кујна


фала богу на крајот имаше пристоен десерт - тортуле за мерак
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Кидман on Чет Дек 24 2009, 22:59

Денес бев да ја посетам баба ми
јас си легнувам на кревет, таа седнува до мене и ми ги кажува он енд он енд он... истите прикаски од нејзината младост.
Таа е среќна што има со кого да позборува
а мене ми делуваaт разгалено релаксирачки и крцкавиот кауч, и застоениот воздух што мириса на неа, и обавезните наполитанки.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Пет Дек 25 2009, 01:18

fast forward

и ништо не разбрав. само црррррр и се изврте лентата. што беше, како беше, немам поим, како да не бев дел од овој ден
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Нед Јан 31 2010, 21:23

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Фед 05 2010, 17:10Кога ми е досадно, зимам мобилниот и вртам
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пон Фед 08 2010, 14:46

Каква досада, ова беше бурна ноќ

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Фед 08 2010, 21:20

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот