Досадно ........

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 11:44

Утрово пиев кафе на работа. Кој ќе ми гледа ?


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Пет Окт 15 2010, 15:53

Не си ја завртел убаво шољата. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 19:37

Па појам неам дека требало да се врти

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ако ви е досадно...

Пишување by trpe on Нед Окт 24 2010, 02:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Нед Окт 24 2010, 02:41

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 11:24

Еве како се предизвикуваат трауми кај деца


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 13:58

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 15:07

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Чет Ное 11 2010, 14:43

Еве школица да игра кој му е досадно


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Пон Ное 22 2010, 10:44

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Ное 22 2010, 16:36


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Ное 26 2010, 15:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Јан 01 2011, 13:18


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Саб Јан 01 2011, 13:41

досадата може да поттикне креативност

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Саб Јан 01 2011, 20:07

Некои велат како ќе го поминеш првиот ден,таква ќе ти биде годината...

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:34


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Саб Мар 12 2011, 14:20


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:32

Zlatka vleze i si legna. Izlegov i taa po mene. Pak vlegov, ama ja zatvoriv vratata. Zlatka baci vrata. Da bese covek ke recese " Peder eden " smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 14:08

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 15:52

Број ... misli ...број...3! kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Мај 07 2011, 23:02

Dosadno e koga mislis deka si tamu kade ne pripagas, a tamu kade mislis deka pripagas, tie ne mislat deka tamu pripagas smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Нед Мај 29 2011, 10:41

Досадно!?!?
Како може да ми е досадно? Шо убаво си праам муабет сама со себе! Фала ти боже за форумите Си дрндам како ќе ми дојде колку да се извентилирам, а после некој будала ќе се најде што ќе ми ја толкува филозофијата
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 15:02

Не е културно сам да јадеш сладолед, треба бар да и’ дадеш да лиже од твојот kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Закачко

Пишување by trpe on Вто Jул 05 2011, 09:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by keti on Вто Jул 05 2011, 23:27

paga smea Да се немало разбирање, ту ту...Каков закачко, не го остави мачорот да се наспие, а што убаво се спружил на масата... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот