Досадно ........

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 11:44

Утрово пиев кафе на работа. Кој ќе ми гледа ?

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Пет Окт 15 2010, 15:53

Не си ја завртел убаво шољата. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 19:37

Па појам неам дека требало да се врти
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ако ви е досадно...

Пишување by trpe on Нед Окт 24 2010, 02:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Нед Окт 24 2010, 02:41

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 11:24

Еве како се предизвикуваат трауми кај деца

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 13:58

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 15:07

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Чет Ное 11 2010, 14:43

Еве школица да игра кој му е досадно

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Пон Ное 22 2010, 10:44

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Ное 22 2010, 16:36

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Пет Ное 26 2010, 15:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Јан 01 2011, 13:18

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Саб Јан 01 2011, 13:41

досадата може да поттикне креативност

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Саб Јан 01 2011, 20:07

Некои велат како ќе го поминеш првиот ден,таква ќе ти биде годината...

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:34

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by the nurse on Саб Мар 12 2011, 14:20


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:32

Zlatka vleze i si legna. Izlegov i taa po mene. Pak vlegov, ama ja zatvoriv vratata. Zlatka baci vrata. Da bese covek ke recese " Peder eden " smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 14:08

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 15:52

Број ... misli ...број...3! kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Саб Мај 07 2011, 23:02

Dosadno e koga mislis deka si tamu kade ne pripagas, a tamu kade mislis deka pripagas, tie ne mislat deka tamu pripagas smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Нед Мај 29 2011, 10:41

Досадно!?!?
Како може да ми е досадно? Шо убаво си праам муабет сама со себе! Фала ти боже за форумите Си дрндам како ќе ми дојде колку да се извентилирам, а после некој будала ќе се најде што ќе ми ја толкува филозофијата
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 15:02

Не е културно сам да јадеш сладолед, треба бар да и’ дадеш да лиже од твојот kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Закачко

Пишување by trpe on Вто Jул 05 2011, 09:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by keti on Вто Jул 05 2011, 23:27

paga smea Да се немало разбирање, ту ту...Каков закачко, не го остави мачорот да се наспие, а што убаво се спружил на масата... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот