Досадно ........

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Нед Сеп 06 2009, 20:14

цел ден во јадење... пеглата ја затурив негде и одбивам да ја барам :evil:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Сеп 07 2009, 19:37

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пон Сеп 07 2009, 23:17

:пмс: -ално

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Вто Сеп 08 2009, 13:00

cel den mesenje

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Вто Сеп 08 2009, 21:33

Си купив ова она од продавница и си одев кон дом така. По пат ми текна да ги прегледам повторно кесите дали сум купил се што треба. „Оп ! Нема салама...да де, купив, е па каде е ?!“. По некои 50м се завртев назад и ја видов кесата во која беше саламата, но и две кучиња кои меѓусебно се бореа за неа. „ Чибу, гадови шугави ! “, но уште на вториот чекор кон нив, едното ја спрашти со кесата во муцка во непознат правец...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Вто Сеп 08 2009, 23:06


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Сре Сеп 09 2009, 03:08

:ептен хаха: ... :гушка: ...koj razbere razbere... :ептен хаха:

...kako?...faremrski, kako mozhe :трепкање: ...kopaj, sej, znej...molzi, sadi...uuh...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Сре Сеп 09 2009, 11:47

Gracia напиша:
ali sibila jaka st da ne te izgeba macorot

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Сре Сеп 09 2009, 18:29

Уф, има уште ихаааа дур да го поминам денот. Знам дека тој ќе ме помине мене - како булдожер
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Сре Сеп 09 2009, 23:30


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 23:26

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 10:06


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Вто Сеп 15 2009, 00:22


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 19:27

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 10:24

kako sto ocekuvav
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 16:30


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Вто Сеп 29 2009, 22:29

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Сре Сеп 30 2009, 13:16

vaka mi pocna denot ,a neznam kako ke zavrsi

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Пет Окт 02 2009, 02:22

denot denes ....naporen.....ama znam deka za skoro vreme ke zavrsi vaka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Александра on Пет Окт 02 2009, 12:02

prvata polovina bese super, no nesto mi kazuva deka toa super ke bide so kratok rok na traenje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Саб Окт 03 2009, 02:04

malku setanje ,malku shoping.......+ se farbav......mmmm......super den

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Нед Окт 04 2009, 22:56

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by ?????? on Нед Окт 04 2009, 23:24

vo shmrkanje so toalet u raka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 00:23

malku e
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот