Стоматологија

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 23:54

Ona mi vika da ne odam oti tek togas ke stanam mnogu ubav
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Пет Окт 30 2009, 01:05

Ма како станаа скупи забариве...како беше она “ Ако татко ти е владика ти ќе бидеш поп“...а сега “ Ако татко ти е забар, ќе имаш здрави заби“

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Aвг 23 2011, 17:34

paga smea
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Aвг 23 2011, 17:36

ШТОМ ВЛЕГОВ И ВО ОВАА ТЕМА ВРЕМЕ Е ДА ПОЈДАМ НА КОНТРОЛА КАЈ ЗАБОЛЕКАР... Овој израз е наш народен... kez

Тамам се решив да направам контрола на забите кај заболекар, ете ти финта, одма снемува вода...Чекај, чекај, да дојде вода и се изначекав цел ден и на крај ништо од бизнисот за овој ден...„ЗДРАВЈЕ“ велат кај нас постарите, ама ајде како во вакви услови да има здравје...Ова само кај нас го има... kez


Последната промена е направена од keti на Пет Aвг 26 2011, 09:34. Мислењето е променето 1 пати
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Вто Aвг 23 2011, 18:03


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Сре Aвг 24 2011, 21:41

Оние кои често стегаат заби често одат после на забар оти кршат пломби. Ете зошто треба брзо да се реагира ако има запек kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Пет Aвг 26 2011, 09:38

Значи има поврзаност помеѓу запекот и забите...misli Ако не нешто друго барем првите букви почнуваат со „З“ kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Пет Aвг 26 2011, 18:23

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЛАТКО....ЗЗЗЗЗЗЗОРАН....ЗОРОООО... paga smea
ОВИЕ БИЛЕ ТРИ ВО ЕДНО...ИЛИ ГРЕШАМ... misli
А ГРЕШАМ САМО ТОГАШ КОГА ЗНАМ ДЕКА НЕМАМ ПРАВО... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Саб Aвг 27 2011, 21:47

zbunet напиша:

Кој се крие зад ликот на овој насмеан збунет стоматолог...вака ли ги плаши своите пациенти? kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by Кидман on Сре Сеп 07 2011, 16:05

" border="0" />
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Нед Сеп 11 2011, 14:09

Тие кои заби не поправаат не ги боцкаат комарци затоа што таков здив ни тие не можат да поднесат kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by trpe on Чет Jул 26 2012, 12:10


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Jул 31 2012, 21:31

СМЕШКОВЦИ!!! ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот