Стоматологија

Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 23:54

Ona mi vika da ne odam oti tek togas ke stanam mnogu ubav
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Пет Окт 30 2009, 01:05

Ма како станаа скупи забариве...како беше она “ Ако татко ти е владика ти ќе бидеш поп“...а сега “ Ако татко ти е забар, ќе имаш здрави заби“
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Aвг 23 2011, 17:34

paga smea
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Aвг 23 2011, 17:36

ШТОМ ВЛЕГОВ И ВО ОВАА ТЕМА ВРЕМЕ Е ДА ПОЈДАМ НА КОНТРОЛА КАЈ ЗАБОЛЕКАР... Овој израз е наш народен... kez

Тамам се решив да направам контрола на забите кај заболекар, ете ти финта, одма снемува вода...Чекај, чекај, да дојде вода и се изначекав цел ден и на крај ништо од бизнисот за овој ден...„ЗДРАВЈЕ“ велат кај нас постарите, ама ајде како во вакви услови да има здравје...Ова само кај нас го има... kez


Последната промена е направена од keti на Пет Aвг 26 2011, 09:34. Мислењето е променето 1 пати
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Вто Aвг 23 2011, 18:03

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Сре Aвг 24 2011, 21:41

Оние кои често стегаат заби често одат после на забар оти кршат пломби. Ете зошто треба брзо да се реагира ако има запек kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Пет Aвг 26 2011, 09:38

Значи има поврзаност помеѓу запекот и забите...misli Ако не нешто друго барем првите букви почнуваат со „З“ kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Пет Aвг 26 2011, 18:23

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЛАТКО....ЗЗЗЗЗЗЗОРАН....ЗОРОООО... paga smea
ОВИЕ БИЛЕ ТРИ ВО ЕДНО...ИЛИ ГРЕШАМ... misli
А ГРЕШАМ САМО ТОГАШ КОГА ЗНАМ ДЕКА НЕМАМ ПРАВО... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Саб Aвг 27 2011, 21:47

zbunet напиша:

Кој се крие зад ликот на овој насмеан збунет стоматолог...вака ли ги плаши своите пациенти? kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by Кидман on Сре Сеп 07 2011, 16:05

" border="0" />
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by zbunet on Нед Сеп 11 2011, 14:09

Тие кои заби не поправаат не ги боцкаат комарци затоа што таков здив ни тие не можат да поднесат kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by trpe on Чет Jул 26 2012, 12:10


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by keti on Вто Jул 31 2012, 21:31

СМЕШКОВЦИ!!! ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Стоматологија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот