Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? on Пет Сеп 04 2009, 17:12


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Сеп 05 2009, 00:43

So ti mislam da te najde bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Сеп 07 2009, 19:13

Daj mi, daj mi ziti se, daj miiii...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Вто Сеп 08 2009, 21:06

Ne maaj ma, te sakam !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Сре Сеп 09 2009, 18:31

не се замарај, штеди се, еден ден ќе има за кого
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 08:30

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? on Пет Сеп 11 2009, 11:41

Сакам да ти кажам
и нема да те лажам
цел ден ќе те мазам
и везден ќе те пазам
и во оган јас ќе газам
само да те мазам.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 16:46

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 11:29

кој прв ќе попушти и каже - испаѓа од игра
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Окт 04 2009, 15:30

Koga ke kazam takvo nesto vednas mi veli deka mi treba nesto i se ulizuvam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Чет Окт 08 2009, 17:49

Te sakam i sakam da ti kazam deka te sakam...i kaj si de da ti kazam?!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 00:21

Blaze si mi sto sum toj sto sum na taa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 22:23

јас не ти кажувам за да те потсетам, туку оти мене ми е убаво кога кажувам, те сакам
стварно

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Окт 12 2009, 13:07

Dodeka cistis po doma, samo na edno mesto mozam da ti pomognam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 15:12

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пет Окт 30 2009, 00:30

Ne se duj, odi i kisni me oti kasnime
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Саб Окт 31 2009, 12:15

ke izbegam za da vidam koj ke trgne po mene
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Ное 07 2009, 13:15

Oti te sakam tvojata slika ja prepravam na foto shop da izgledas grda za nikoj da ne te posaka.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Пон Ное 09 2009, 21:39

Te sakam i sakam da ti kazam deka redno e i ti da me sakas!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Чет Ное 12 2009, 18:34

доста е еден ред тули, не мора два :хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? on Пон Ное 16 2009, 13:22


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 23:08


Flash Toys at WishAFriend.com
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Нед Ное 22 2009, 12:48

...deka ke si go zaebes zivotot so bilo koja druga sto ne e ja!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Ное 22 2009, 19:44

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Сре Ное 25 2009, 19:44

дека ќе ти кажам... кога ќе дојде време :ѓаол:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот